
Panduit PESW-B-9Y Label ISO General Caution Symbol Warning 25.4mm Triangle Vinyl Black on Yellow 10
Panduit PESW-B-9Y Label ISO General Caution Symbol Warning 25.4mm Triangle Vinyl Black on Yellow 10
Product details
| Label Type | Warning |
| Label Dimensions | 25.4mm Triangle |
| Label Material | Vinyl |
| Label Colour | Black on Yellow |
| Pack Quantity | 10 |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | PANDUIT |
| Part Number | PESW-B-9Y |
| Quantity | Pack ofĀ 10 |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $94.81
-70%$94.81
$28.44Panduit PESW-B-9Y Label ISO General Caution Symbol Warning 25.4mm Triangle Vinyl Black on Yellow 10
Product details
| Label Type | Warning |
| Label Dimensions | 25.4mm Triangle |
| Label Material | Vinyl |
| Label Colour | Black on Yellow |
| Pack Quantity | 10 |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | PANDUIT |
| Part Number | PESW-B-9Y |
| Quantity | Pack ofĀ 10 |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Label Type | Warning |
| Label Dimensions | 25.4mm Triangle |
| Label Material | Vinyl |
| Label Colour | Black on Yellow |
| Pack Quantity | 10 |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | PANDUIT |
| Part Number | PESW-B-9Y |
| Quantity | Pack ofĀ 10 |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.

