
TE CONNECTIVITY 18004 Label, Equipment No, Vinyl, White, Self Adhesive, 15mm x 40mm, Pack of 100
TE CONNECTIVITY 18004 Label, Equipment No, Vinyl, White, Self Adhesive, 15mm x 40mm, Pack of 100
Product details
| Label Type | Self Adhesive |
| Label Colour | White |
| Pack Quantity | 100 |
| Label Material | Vinyl |
| Label Dimensions | 15mm x 40mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | TE CONNECTIVITY |
| Part Number | 18004 |
| Quantity | Pack ofĀ 100 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
TE CONNECTIVITY 18004 Label, Equipment No, Vinyl, White, Self Adhesive, 15mm x 40mm, Pack of 100
Product details
| Label Type | Self Adhesive |
| Label Colour | White |
| Pack Quantity | 100 |
| Label Material | Vinyl |
| Label Dimensions | 15mm x 40mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | TE CONNECTIVITY |
| Part Number | 18004 |
| Quantity | Pack ofĀ 100 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Label Type | Self Adhesive |
| Label Colour | White |
| Pack Quantity | 100 |
| Label Material | Vinyl |
| Label Dimensions | 15mm x 40mm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | TE CONNECTIVITY |
| Part Number | 18004 |
| Quantity | Pack ofĀ 100 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.

