Siretta DELTA25/X/SMAM/S/RA/35 Stubby Antenna 2.4GHz to 2.5GHz 2 Vswr 0dBi Gain 50ohm Vertical Polarisation SMA Connector
HomeStore
This is a Stubby Antenna, 2.4GHz to 2.5GHz, 2 VSWR, 0dBi Gain, 50ohm, Vertical Polarisation, SMA Connector product from SIRETTA with the model number DELTA25/X/SMAM/S/RA/35
Product details
Antenna Type Stubby
Frequency Min 2.4GHz
Frequency Max 2.5GHz
Antenna Mounting SMA Connector
Gain 0dBi
VSWR 2
Input Power 1W
Input Impedance 50ohm
Antenna Polarisation Vertical
Product Range Delta 25 Series
Other details
Brand SIRETTA
Part Number DELTA25/X/SMAM/S/RA/35
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Antenna Type Stubby
Frequency Min 2.4GHz
Frequency Max 2.5GHz
Antenna Mounting SMA Connector
Gain 0dBi
VSWR 2
Input Power 1W
Input Impedance 50ohm
Antenna Polarisation Vertical
Product Range Delta 25 Series
Other details
Brand SIRETTA
Description
Frequency Min 2.4GHz
Frequency Max 2.5GHz
Input Power 1W
Input Impedance 50ohm
Siretta DELTA25/X/SMAM/S/RA/35 Stubby Antenna 2.4GHz to 2.5GHz 2 Vswr 0dBi Gain 50ohm Vertical Polarisation SMA Connector | Tanotis