TDK C4532C0G3F221K200KA C4532C0G3F221K200KA SMD Multilayer Ceramic Capacitor 220 pF 3 kV 1812 [4532 Metric] ± 10% C0G / NP0 C
HomeStore
  • Designed exclusively for reflow soldering
  • 0 ±30ppm/°C Temperature coefficient
Applications
Power Management, Communications & Networking, Commercial, Medical
Other details
Brand TDK
Part Number C4532C0G3F221K200KA
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Applications
Other details
Brand TDK
Product Information
Shipping & Returns
Description
TDK C4532C0G3F221K200KA C4532C0G3F221K200KA SMD Multilayer Ceramic Capacitor 220 pF 3 kV 1812 [4532 Metric] ± 10% C0G / NP0 C | Tanotis