
WEIDMULLER 0468760001 Terminal Block Marker, Terminal Block Marker, Weidmuller SAK, W, Z, P, and I Series Terminal Blocks
WEIDMULLER 0468760001 Terminal Block Marker, Terminal Block Marker, Weidmuller SAK, W, Z, P, and I Series Terminal Blocks
Product details
| Legend | 1 to 50 |
| Accessory Type | Terminal Block Marker |
| Product Range | Dekafix Series |
| For Use With | Weidmuller SAK, W, Z, P, and I Series Terminal Blocks |
| Pitch Spacing | 6mm |
Other details
| Brand | WEIDMULLER |
| Part Number | 0468760001 |
| Quantity | Sheet ofĀ 50 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $10.59
-70%$10.59
$3.18WEIDMULLER 0468760001 Terminal Block Marker, Terminal Block Marker, Weidmuller SAK, W, Z, P, and I Series Terminal Blocks
Product details
| Legend | 1 to 50 |
| Accessory Type | Terminal Block Marker |
| Product Range | Dekafix Series |
| For Use With | Weidmuller SAK, W, Z, P, and I Series Terminal Blocks |
| Pitch Spacing | 6mm |
Other details
| Brand | WEIDMULLER |
| Part Number | 0468760001 |
| Quantity | Sheet ofĀ 50 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Legend | 1 to 50 |
| Accessory Type | Terminal Block Marker |
| Product Range | Dekafix Series |
| For Use With | Weidmuller SAK, W, Z, P, and I Series Terminal Blocks |
| Pitch Spacing | 6mm |
Other details
| Brand | WEIDMULLER |
| Part Number | 0468760001 |
| Quantity | Sheet ofĀ 50 |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.









