ABB F204AC-63/0.03 Thermal Magnetic Circuit Breaker, Residual Current, F200 Series, 277 VAC, 63 A, 4 Pole, DIN Rail
Product details
| Voltage Rating V AC | 277VAC |
| Current Rating | 63A |
| Product Range | F200 Series |
| Circuit Breaker Mounting | DIN Rail |
| Voltage Rating V DC | - |
| No. of Poles | 4 Pole |
Other details
| Brand | ABB |
| Part Number | F204AC-63/0.03 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
Product details
| Current Rating | 63A |
| Voltage Rating V DC | - |
| No. of Poles | 4 Pole |
Other details
| Brand | ABB |
| Quantity | Each |
Description
| Current Rating | 63A |
| No. of Poles | 4 Pole |