Abracon ABL-18.432MHZ-B2 ABL-18.432MHZ-B2 Crystal 18.432 MHz Through Hole 11.5mm x 5mm 50 ppm 18 pF 20 ABL
HomeStore
This is a ABL-18.432MHZ-B2 Crystal , 18.432 MHz, Through Hole, 11.5mm x 5mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABL product from ABRACON with the model number ABL-18.432MHZ-B2
Other details
Brand ABRACON
Part Number ABL-18.432MHZ-B2
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
REACH SVHC: Safe Use Data EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand ABRACON
Part Number ABL-18.432MHZ-B2
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number ABL-18.432MHZ-B2
Abracon ABL-18.432MHZ-B2 ABL-18.432MHZ-B2 Crystal 18.432 MHz Through Hole 11.5mm x 5mm 50 ppm 18 pF 20 ABL | Tanotis