Microchip DSC1123CI2-125.0000 DSC1123CI2-125.0000 Mems Oscillator 125 MHz SMD 3.2mm x 2.5mm 25 ppm 3.3 V DSC1123 Lvds
HomeStore
Applications
Medical
Other details
Brand MICROCHIP
Part Number DSC1123CI2-125.0000
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Applications
Medical
Other details
Brand MICROCHIP
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Microchip DSC1123CI2-125.0000 DSC1123CI2-125.0000 Mems Oscillator 125 MHz SMD 3.2mm x 2.5mm 25 ppm 3.3 V DSC1123 Lvds | Tanotis