
Amphenol Cables ON Demand CS-DSDHD15MM0-002.5 CS-DSDHD15MM0-002.5 Computer Cable D Subminiature H/D Plug 15 Way 2.5 ft 762 mm New
Amphenol Cables ON Demand CS-DSDHD15MM0-002.5 CS-DSDHD15MM0-002.5 Computer Cable D Subminiature H/D Plug 15 Way 2.5 ft 762 mm New
Product details
| Connector Type A | D Subminiature H/D Plug, 15 Way |
| Connector Type B | D Subminiature H/D Plug, 15 Way |
| Cable Length - Imperial | 2.5ft |
| Cable Length - Metric | 762mm |
| Jacket Colour | Grey |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | AMPHENOL CABLES ON DEMAND |
| Part Number | CS-DSDHD15MM0-002.5 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $21.91
-70%$21.91
$6.57Amphenol Cables ON Demand CS-DSDHD15MM0-002.5 CS-DSDHD15MM0-002.5 Computer Cable D Subminiature H/D Plug 15 Way 2.5 ft 762 mm New
Product details
| Connector Type A | D Subminiature H/D Plug, 15 Way |
| Connector Type B | D Subminiature H/D Plug, 15 Way |
| Cable Length - Imperial | 2.5ft |
| Cable Length - Metric | 762mm |
| Jacket Colour | Grey |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | AMPHENOL CABLES ON DEMAND |
| Part Number | CS-DSDHD15MM0-002.5 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Connector Type A | D Subminiature H/D Plug, 15 Way |
| Connector Type B | D Subminiature H/D Plug, 15 Way |
| Cable Length - Imperial | 2.5ft |
| Cable Length - Metric | 762mm |
| Jacket Colour | Grey |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | AMPHENOL CABLES ON DEMAND |
| Part Number | CS-DSDHD15MM0-002.5 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










