
Amphenol Cables ON Demand CS-DSDHD15MM0-005 Computer Cable HD15 PLUG/PLUG 5 Grey
Product details
| Connector Type A | HD-15 Plug |
| Connector Type B | HD-15 Plug |
| Cable Length - Imperial | 5ft |
| Cable Length - Metric | 1.52m |
| Jacket Colour | Grey |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | AMPHENOL CABLES ON DEMAND |
| Part Number | CS-DSDHD15MM0-005 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $23.17
-70%$23.17
$6.95Amphenol Cables ON Demand CS-DSDHD15MM0-005 Computer Cable HD15 PLUG/PLUG 5 Grey
Product details
| Connector Type A | HD-15 Plug |
| Connector Type B | HD-15 Plug |
| Cable Length - Imperial | 5ft |
| Cable Length - Metric | 1.52m |
| Jacket Colour | Grey |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | AMPHENOL CABLES ON DEMAND |
| Part Number | CS-DSDHD15MM0-005 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Connector Type A | HD-15 Plug |
| Connector Type B | HD-15 Plug |
| Cable Length - Imperial | 5ft |
| Cable Length - Metric | 1.52m |
| Jacket Colour | Grey |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | AMPHENOL CABLES ON DEMAND |
| Part Number | CS-DSDHD15MM0-005 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










