AMPHENOL CONNEX 135101-01-M0.50 RF / Coaxial Cable Assembly, SMA Straight Plug, SMA Straight Plug, RG316, 50 ohm, 19.69 ", 500 mm
Product details
| Connector Type A | SMA Straight Plug |
| Connector Type B | SMA Straight Plug |
| Coaxial Cable Type | RG316 |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 19.69" |
| Cable Length - Metric | 500mm |
| Jacket Colour | Transparent |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | AMPHENOL CONNEX |
| Part Number | 135101-01-M0.50 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN | |
| Manufacturer Catalogue EN |
Product details
| Coaxial Cable Type | RG316 |
| Impedance | 50ohm |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | AMPHENOL CONNEX |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Drawing EN | |
| Manufacturer Catalogue EN |
Description
| Impedance | 50ohm |