Amphenol RF 095-902-538M200 / Coaxial Cable Assembly SMA RP Plug to Bulkhead Jack RG174 50 ohm 6.6 ft 2 m
HomeStore
This is a 095-902-538M200 RF / Coaxial Cable Assembly , SMA RP Plug to SMA RP Bulkhead Jack, RG174, 50 ohm, 6.6 ft, 2 m product from AMPHENOL RF with the model number 095-902-538M200
Other details
Brand AMPHENOL RF
Part Number 095-902-538M200
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Drawing EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand AMPHENOL RF
Part Number 095-902-538M200
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number 095-902-538M200
You may also like
-70%NEW
Thumbnail 1
WURTH ELEKTRONIK 687706050002 Ribbon Cable, 1.97 ", 50 mm, Opposite Sided Contacts, White
NEW
Thumbnail 1
WURTH ELEKTRONIK 687624200002 Ribbon Cable, 7.87 ", 200 mm, Same Sided Contacts, White
NEW
WURTH ELEKTRONIK 686630050001 Ribbon Cable, 1.97 ", 50 mm, Same Sided Contacts, White
WURTH ELEKTRONIK 687606050002 Ribbon Cable, 1.97 ", 50 mm, Same Sided Contacts, White
WURTH ELEKTRONIK 687620050002 Ribbon Cable, 1.97 ", 50 mm, Same Sided Contacts, White
-70%NEW
Wurth Elektronik 686715050001 FFC / FPC Cable 15 Core 1 mm Opposite Sided Contacts 2 " 50
-70%NEW
WURTH ELEKTRONIK 687708050002 Ribbon Cable, 1.97 ", 50 mm, Opposite Sided Contacts, White
WURTH ELEKTRONIK 686606050001 Ribbon Cable, 1.97 ", 50 mm, Same Sided Contacts, White
-70%NEW
Wurth Elektronik 686605050001 FFC / FPC Cable 5 Core 1 mm Same Sided Contacts 2 " 50 White
-70%NEW
WURTH ELEKTRONIK 6.87714E+11 Ribbon Cable, 3.9 ", 100 mm, White, 14 Core
WURTH ELEKTRONIK 6.8773E+11 Ribbon Cable, 3.9 ", 100 mm, White, 30 Core
-70%NEW
WURTH ELEKTRONIK 6.87708E+11 Ribbon Cable, 6 ", 152 mm, White, 8 Core
Amphenol RF 095-902-538M200 / Coaxial Cable Assembly SMA RP Plug to Bulkhead Jack RG174 50 ohm 6.6 ft 2 m | Tanotis