
Amphenol RF 095-902-572-250 Cable Assy AMC R/A PLUG-SMA Jack 9.8" New
Product details
| Connector to Connector | 90ư AMC Plug to SMA Jack |
| Coaxial Cable Type | 1.13mm |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 9.8" |
| Cable Length - Metric | 250mm |
| Jacket Colour | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | AMPHENOL RF |
| Part Number | 095-902-572-250 |
| Quantity | Each |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $38.43
-70%$38.43
$11.53Amphenol RF 095-902-572-250 Cable Assy AMC R/A PLUG-SMA Jack 9.8" New
Product details
| Connector to Connector | 90ư AMC Plug to SMA Jack |
| Coaxial Cable Type | 1.13mm |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 9.8" |
| Cable Length - Metric | 250mm |
| Jacket Colour | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | AMPHENOL RF |
| Part Number | 095-902-572-250 |
| Quantity | Each |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Connector to Connector | 90ư AMC Plug to SMA Jack |
| Coaxial Cable Type | 1.13mm |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 9.8" |
| Cable Length - Metric | 250mm |
| Jacket Colour | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | AMPHENOL RF |
| Part Number | 095-902-572-250 |
| Quantity | Each |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










