
Amphenol RF 145101-01-24.00 Coax Cable SMB PLUG-SMB Plug 24"
Product details
| Connector to Connector | SMB Straight Plug to SMB Straight Plug |
| Coaxial Cable Type | RG316/U |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 24" |
| Cable Length - Metric | 609.6mm |
| Jacket Colour | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | AMPHENOL RF |
| Part Number | 145101-01-24.00 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Amphenol RF 145101-01-24.00 Coax Cable SMB PLUG-SMB Plug 24"
Product details
| Connector to Connector | SMB Straight Plug to SMB Straight Plug |
| Coaxial Cable Type | RG316/U |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 24" |
| Cable Length - Metric | 609.6mm |
| Jacket Colour | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | AMPHENOL RF |
| Part Number | 145101-01-24.00 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Connector to Connector | SMB Straight Plug to SMB Straight Plug |
| Coaxial Cable Type | RG316/U |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 24" |
| Cable Length - Metric | 609.6mm |
| Jacket Colour | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | AMPHENOL RF |
| Part Number | 145101-01-24.00 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










