Amphenol SV Microwave 1115-6045 2.92MM JACK-JACK Bulkhead ADAPTER/50 OHM
HomeStore
This is a 1115-6045 2.92MM JACK-JACK BULKHEAD ADAPTER/50 OHM product from AMPHENOL SV MICROWAVE with the model number 1115-6045
Product details
Convert From Coax Type 2.92mm Coaxial
Convert From Gender Jack
Convert To Coax Type 2.92mm Coaxial
Convert To Gender Jack
Adapter Body Style Straight Bulkhead Adapter
Impedance 50ohm
Connector Type Intra Series Coaxial
Product Range -
Other details
Brand AMPHENOL SV MICROWAVE
Part Number 1115-6045
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Convert From Gender Jack
Convert To Gender Jack
Impedance 50ohm
Product Range -
Other details
Brand AMPHENOL SV MICROWAVE
Part Number 1115-6045
Description
Impedance 50ohm
Amphenol SV Microwave 1115-6045 2.92MM JACK-JACK Bulkhead ADAPTER/50 OHM | Tanotis