
Ansmann 1700-0076 1700-0076 USB Cable Type A Plug to Micro B 1.2 m 3.9 ft Black
Product details
| Connector to Connector | Type A Plug to Micro Type B Plug |
| Cable Length - Metric | 1.2m |
| Cable Length - Imperial | 3.9ft |
| USB Standard | - |
| Jacket Colour | Black |
| Electronic Marking | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | ANSMANN |
| Part Number | 1700-0076 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Original: $18.74
-70%$18.74
$5.62More Images

Ansmann 1700-0076 1700-0076 USB Cable Type A Plug to Micro B 1.2 m 3.9 ft Black
Product details
| Connector to Connector | Type A Plug to Micro Type B Plug |
| Cable Length - Metric | 1.2m |
| Cable Length - Imperial | 3.9ft |
| USB Standard | - |
| Jacket Colour | Black |
| Electronic Marking | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | ANSMANN |
| Part Number | 1700-0076 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Connector to Connector | Type A Plug to Micro Type B Plug |
| Cable Length - Metric | 1.2m |
| Cable Length - Imperial | 3.9ft |
| USB Standard | - |
| Jacket Colour | Black |
| Electronic Marking | - |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | ANSMANN |
| Part Number | 1700-0076 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks⢠or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










