BEL Fuse - Circuit Protection 0680L0500-01 Surface Mount 500 mA Slow Blow 125 VAC VDC 2410 (6125 Metric) 0680L Series
HomeStore
This is a 0680L0500-01 Fuse , Surface Mount, 500 mA, Slow Blow, 125 VAC, 125 VDC, 2410 (6125 Metric), 0680L Series product from BEL FUSE - CIRCUIT PROTECTION with the model number 0680L0500-01
Other details
Brand BEL FUSE - CIRCUIT PROTECTION
Part Number 0680L0500-01
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Manufacturer Catalogue EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Part Number 0680L0500-01
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number 0680L0500-01
BEL Fuse - Circuit Protection 0680L0500-01 Surface Mount 500 mA Slow Blow 125 VAC VDC 2410 (6125 Metric) 0680L Series | Tanotis