Bourns PV275K3225R2 TVS Varistor 275 V 350 PV Series 710 3225 [8063 Metric] Metal Oxide (MOV)
HomeStore
This is a PV275K3225R2 TVS Varistor , 275 V, 350 V, PV Series, 710 V, 3225 [8063 Metric], Metal Oxide Varistor (MOV) product from BOURNS with the model number PV275K3225R2
Other details
Brand BOURNS
Part Number PV275K3225R2
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand BOURNS
Part Number PV275K3225R2
Description
Part Number PV275K3225R2
Bourns PV275K3225R2 TVS Varistor 275 V 350 PV Series 710 3225 [8063 Metric] Metal Oxide (MOV) | Tanotis