CGS - TE Connectivity HSC10050RJ Resistor 50 ohm HS Series 100 W ± 5% Solder Lug 1.9 kV
HomeStore
This is a HSC10050RJ Resistor , 50 ohm, HS Series, 100 W, ± 5%, Solder Lug, 1.9 kV product from CGS - TE CONNECTIVITY with the model number HSC10050RJ
Other details
Brand CGS - TE CONNECTIVITY
Part Number HSC10050RJ
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand CGS - TE CONNECTIVITY
Part Number HSC10050RJ
Description
Part Number HSC10050RJ
CGS - TE Connectivity HSC10050RJ Resistor 50 ohm HS Series 100 W ± 5% Solder Lug 1.9 kV | Tanotis