TE Connectivity RP73PF1E249KBTDF RP73PF1E249KBTDF SMD Chip Resistor 249 Kohm ± 0.1% 100 mW 0402 [1005 Metric] Thin Film High Power
HomeStore
This is a RP73PF1E249KBTDF SMD Chip Resistor , 249 kohm, ± 0.1%, 100 mW, 0402 [1005 Metric], Thin Film, High Power product from TE CONNECTIVITY with the model number RP73PF1E249KBTDF
Other details
Brand TE CONNECTIVITY
Part Number RP73PF1E249KBTDF
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Manufacturer Catalogue EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand TE CONNECTIVITY
Part Number RP73PF1E249KBTDF
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number RP73PF1E249KBTDF
TE Connectivity RP73PF1E249KBTDF RP73PF1E249KBTDF SMD Chip Resistor 249 Kohm ± 0.1% 100 mW 0402 [1005 Metric] Thin Film High Power | Tanotis