Epcos B72205S0301K101 TVS Varistor 300 V 385 Standard B722 Series 775 Disc 5mm Metal Oxide (MOV)
HomeStore
This is a B72205S0301K101 TVS Varistor , 300 V, 385 V, StandarD B722 Series, 775 V, Disc 5mm, Metal Oxide Varistor (MOV) product from EPCOS with the model number B72205S0301K101
Other details
Brand EPCOS
Part Number B72205S0301K101
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-69%
Other details
Brand EPCOS
Part Number B72205S0301K101
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number B72205S0301K101
Epcos B72205S0301K101 TVS Varistor 300 V 385 Standard B722 Series 775 Disc 5mm Metal Oxide (MOV) | Tanotis