GCT (GLOBAL CONNECTOR TECHNOLOGY) 05-10-D-0152-A-4-06-4-T FFC / FPC Cable, 10 Core, 0.5 mm, Opposite Sided Contacts, 6 ", 152 mm, White
HomeStore
Product details
Other details
Brand GCT (GLOBAL CONNECTOR TECHNOLOGY)
Part Number 05-10-D-0152-A-4-06-4-T
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Other details
GCT (GLOBAL CONNECTOR TECHNOLOGY) 05-10-D-0152-A-4-06-4-T FFC / FPC Cable, 10 Core, 0.5 mm, Opposite Sided Contacts, 6 ", 152 mm, White | Tanotis