HIROSE(HRS) U.FL-2LPHF6-04N1TV-A-200 RF / Coaxial Cable Assembly 90° U.FL Plug to 0.81mm 50 ohm 7.9 " 200 mm White
HomeStore
This is a U.FL-2LPHF6-04N1TV-A-200 RF / Coaxial Cable Assembly , 90° U.FL Plug to 90° U.FL Plug, 0.81mm, 50 ohm, 7.9 ", 200 mm, White product from HIROSE(HRS) with the model number U.FL-2LPHF6-04N1TV-A-200
Other details
Brand HIROSE(HRS)
Part Number U.FL-2LPHF6-04N1TV-A-200
Quantity Each
Manufacturer Catalogue EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Drawing EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand HIROSE(HRS)
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
HIROSE(HRS) U.FL-2LPHF6-04N1TV-A-200 RF / Coaxial Cable Assembly 90° U.FL Plug to 0.81mm 50 ohm 7.9 " 200 mm White | Tanotis