HIROSE(HRS) U.FL-2LPHF6-066N1-A-150 RF / Coaxial Cable Assembly 90° U.FL Plug to 1.32mm 50 ohm 5.9 " 150 mm Grey
HomeStore
This is a U.FL-2LPHF6-066N1-A-150 RF / Coaxial Cable Assembly , 90° U.FL Plug to 90° U.FL Plug, 1.32mm, 50 ohm, 5.9 ", 150 mm, Grey product from HIROSE(HRS) with the model number U.FL-2LPHF6-066N1-A-150
Other details
Brand HIROSE(HRS)
Part Number U.FL-2LPHF6-066N1-A-150
Quantity Each
Manufacturer Catalogue EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand HIROSE(HRS)
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
HIROSE(HRS) U.FL-2LPHF6-066N1-A-150 RF / Coaxial Cable Assembly 90° U.FL Plug to 1.32mm 50 ohm 5.9 " 150 mm Grey | Tanotis