HIROSE(HRS) U.FL-2LPHF6-088N1T-A-60 U.FL-2LPHF6-088N1T-A-60 RF / Coaxial Cable Assembly 90° U.FL Plug to 1.37mm 50 ohm 2.4 " 60 mm Grey
HomeStore
Other details
Brand HIROSE(HRS)
Part Number U.FL-2LPHF6-088N1T-A-60
Quantity Each
Drawing EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand HIROSE(HRS)
Quantity Each
HIROSE(HRS) U.FL-2LPHF6-088N1T-A-60 U.FL-2LPHF6-088N1T-A-60 RF / Coaxial Cable Assembly 90° U.FL Plug to 1.37mm 50 ohm 2.4 " 60 mm Grey | Tanotis