HUBER+SUHNER SF104/11SMA/11SMA/500MM SF104/11SMA/11SMA/500MM RF / Coaxial Cable Assembly SMA Plug to Sucoflex 104 50 ohm 19.7 " 500 mm Blue
Product details
| Connector to Connector | SMA Plug to SMA Plug |
| Coaxial Cable Type | SUCOFLEX 104 |
| Impedance | 50ohm |
| Cable Length - Imperial | 19.7" |
| Cable Length - Metric | 500mm |
| Jacket Colour | Blue |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | HUBER+SUHNER |
| Part Number | SF104/11SMA/11SMA/500MM |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
Product details
| Impedance | 50ohm |
| Jacket Colour | Blue |
| Product Range | - |
Other details
| Brand | HUBER+SUHNER |
| Quantity | Each |
Description
| Impedance | 50ohm |