HUBER+SUHNER SF550E/11PC24/11PC24/36IN SF550E/11PC24/11PC24/36IN RF / Coaxial Cable Assembly 2.4mm Plug to Sucoflex 550E 50 ohm 36 " 914 mm New
HomeStore
This is a SF550E/11PC24/11PC24/36IN RF / Coaxial Cable Assembly , 2.4mm Plug to 2.4mm Plug, SUCOFLEX 550E, 50 ohm, 36 ", 914 mm New product from HUBER+SUHNER with the model number SF550E/11PC24/11PC24/36IN
Product details
Connector to Connector 2.4mm Plug to 2.4mm Plug
Coaxial Cable Type SUCOFLEX 550E
Impedance 50ohm
Cable Length - Imperial 36"
Cable Length - Metric 914mm
Jacket Colour -
Product Range -
Other details
Brand HUBER+SUHNER
Part Number SF550E/11PC24/11PC24/36IN
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Impedance 50ohm
Cable Length - Imperial 36"
Cable Length - Metric 914mm
Jacket Colour -
Product Range -
Other details
Brand HUBER+SUHNER
Description
Impedance 50ohm
Cable Length - Imperial 36"
Cable Length - Metric 914mm
HUBER+SUHNER SF550E/11PC24/11PC24/36IN SF550E/11PC24/11PC24/36IN RF / Coaxial Cable Assembly 2.4mm Plug to Sucoflex 550E 50 ohm 36 " 914 mm New | Tanotis