Infineon IHW30N160R5XKSA1 Igbt 30 A 1.85 V 263 W 1.6 kV TO-247 3 Pins
HomeStore
Other details
Brand INFINEON
Part Number IHW30N160R5XKSA1
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand INFINEON
Part Number IHW30N160R5XKSA1
Part Number IHW30N160R5XKSA1
Infineon IHW30N160R5XKSA1 Igbt 30 A 1.85 V 263 W 1.6 kV TO-247 3 Pins | Tanotis