ITT CANNON MDM-25SH003B Micro D Cable Assembly, Micro-D Receptacle to Free End, 25 Ways, 18 ", 457.2 mm, Multi-coloured
HomeStore
Product details
Technical Specifications
Find similar products
Connector to Connector
Micro-D Receptacle to Free End
Open menu
Cable Length - Imperial
18"
Open menu
Jacket Colour
Multi-coloured
SVHC
No SVHC (07-Nov-2024)
Find similar products
No. of Positions
25Ways
Cable Length - Metric
457.2mm
Product Range
MDM Series
Other details
Brand ITT CANNON
Part Number MDM-25SH003B
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Technical Specifications
Connector to Connector
Micro-D Receptacle to Free End
Cable Length - Imperial
18"
Jacket Colour
Multi-coloured
SVHC
No SVHC (07-Nov-2024)
No. of Positions
25Ways
Cable Length - Metric
457.2mm
Product Range
MDM Series
Other details
Brand ITT CANNON
Part Number MDM-25SH003B
18"
25Ways
457.2mm
Part Number MDM-25SH003B
ITT CANNON MDM-25SH003B Micro D Cable Assembly, Micro-D Receptacle to Free End, 25 Ways, 18 ", 457.2 mm, Multi-coloured | Tanotis