Johnson - Cinch Connectivity 415-0033-MM250. RF Coax SMA PLUG-SMA Plug 250MM
HomeStore
This is a RF COAX, SMA PLUG-SMA PLUG, 250MM product from JOHNSON - CINCH CONNECTIVITY with the model number 415-0033-MM250.
Product details
Connector Type A SMA Straight Plug
Connector Type B SMA Straight Plug
Coaxial Cable Type RG316-DS
Impedance 50ohm
Cable Length - Imperial 9.9"
Cable Length - Metric 250mm
Jacket Colour -
Product Range -
Other details
Brand JOHNSON - CINCH CONNECTIVITY
Part Number 415-0033-MM250.
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Manufacturer Catalogue EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product details
Coaxial Cable Type RG316-DS
Impedance 50ohm
Cable Length - Imperial 9.9"
Cable Length - Metric 250mm
Jacket Colour -
Product Range -
Other details
Part Number 415-0033-MM250.
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Impedance 50ohm
Cable Length - Imperial 9.9"
Cable Length - Metric 250mm
Part Number 415-0033-MM250.
Johnson - Cinch Connectivity 415-0033-MM250. RF Coax SMA PLUG-SMA Plug 250MM | Tanotis