L-COM N515P-C13L-15-3F Power Cord N5-15P-R/A IEC C13 3 15A New
HomeStore
This is a N515P-C13L-15-3F POWER CORD , N5-15P-R/A IEC C13, 3 , 15A New product from L-COM with the model number N515P-C13L-15-3F
Product details
Connector to Connector NEMA 5-15P to 90° IEC 60320 C13
Cable Length - Metric 914.4mm
Current Rating 15A
Voltage Rating 125V
Jacket Colour Black
Product Range -
Cable Length - Imperial 3ft
Other details
Brand L-COM
Part Number N515P-C13L-15-3F
Quantity Each
-70%
Product details
Cable Length - Metric 914.4mm
Current Rating 15A
Voltage Rating 125V
Jacket Colour Black
Product Range -
Cable Length - Imperial 3ft
Other details
Brand L-COM
Part Number N515P-C13L-15-3F
Description
Cable Length - Metric 914.4mm
Current Rating 15A
Voltage Rating 125V
Part Number N515P-C13L-15-3F
L-COM N515P-C13L-15-3F Power Cord N5-15P-R/A IEC C13 3 15A New | Tanotis