Littelfuse 0312.500HXP Fuse Cartridge Fast Acting 500 mA 250 V 6.3mm x 32mm 1/4" 1-1/4" 312
HomeStore
This is a 0312.500HXP Fuse , Cartridge, Fast Acting, 500 mA, 250 V, 6.3mm x 32mm, 1/4" x 1-1/4", 312 product from LITTELFUSE with the model number 0312.500HXP
Other details
Brand LITTELFUSE
Part Number 0312.500HXP
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand LITTELFUSE
Part Number 0312.500HXP
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number 0312.500HXP
Littelfuse 0312.500HXP Fuse Cartridge Fast Acting 500 mA 250 V 6.3mm x 32mm 1/4" 1-1/4" 312 | Tanotis