Littelfuse SZ1SMA100AT3G SZ1SMA100AT3G TVS Diode SZ1SMA Series Unidirectional 100 V 162 DO-214AC (SMA) 2 Pins
HomeStore
This is a SZ1SMA100AT3G TVS Diode , SZ1SMA Series, Unidirectional, 100 V, 162 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins product from LITTELFUSE with the model number SZ1SMA100AT3G
Other details
Brand LITTELFUSE
Part Number SZ1SMA100AT3G
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand LITTELFUSE
Part Number SZ1SMA100AT3G
Description
Part Number SZ1SMA100AT3G
Littelfuse SZ1SMA100AT3G SZ1SMA100AT3G TVS Diode SZ1SMA Series Unidirectional 100 V 162 DO-214AC (SMA) 2 Pins | Tanotis