Mean Well HLG-150H-24 LED Driver 151.2 W 24 V 6.3 A Constant Current Voltage 90 305
HomeStore
This is a LED Driver, 151.2 W, 24 V, 6.3 A, Constant Current, Constant Voltage, 90 V, 305 V product from MEAN WELL with the model number HLG-150H-24
Product details
Output Power Max 151.2W
Output Voltage Max 24V
Output Current 6.3A
LED Driver Mode Constant Current, Constant Voltage
Input Voltage Min 90V
Input Voltage Max 305V
Product Range HLG-150H Series
RoHS Phthalates Compliant To Be Advised
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number HLG-150H-24
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product details
Output Power Max 151.2W
Output Voltage Max 24V
Output Current 6.3A
Input Voltage Min 90V
Input Voltage Max 305V
Product Range HLG-150H Series
Other details
Brand MEAN WELL
Part Number HLG-150H-24
Description
Output Power Max 151.2W
Output Voltage Max 24V
Output Current 6.3A
Input Voltage Min 90V
Input Voltage Max 305V
Part Number HLG-150H-24
Mean Well HLG-150H-24 LED Driver 151.2 W 24 V 6.3 A Constant Current Voltage 90 305 | Tanotis