MUELLER ELECTRIC BU-4150029MM150 RF / Coaxial Cable Assembly, SMA Plug to SMA Plug, RG316, 50 ohm, 5.9 ", 150 mm
HomeStore
Product details
Technical Specifications
Find similar products
Connector to Connector
SMA Plug to SMA Plug
Impedance
50ohm
Cable Length - Metric
150mm
Open menu
Product Range
BU-4150029 Series
Find similar products
Coaxial Cable Type
RG316
Cable Length - Imperial
5.9"
Open menu
Jacket Colour
SVHC
No SVHC (19-Jan-2021)
Other details
Brand MUELLER ELECTRIC
Part Number BU-4150029MM150
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Technical Specifications
Connector to Connector
SMA Plug to SMA Plug
Impedance
50ohm
Cable Length - Metric
150mm
Product Range
BU-4150029 Series
Coaxial Cable Type
RG316
Cable Length - Imperial
5.9"
Jacket Colour
SVHC
No SVHC (19-Jan-2021)
Other details
Brand MUELLER ELECTRIC
Part Number BU-4150029MM150
50ohm
150mm
5.9"
Part Number BU-4150029MM150
MUELLER ELECTRIC BU-4150029MM150 RF / Coaxial Cable Assembly, SMA Plug to SMA Plug, RG316, 50 ohm, 5.9 ", 150 mm | Tanotis