MUELLER ELECTRIC BU-4150029MM500 RF / Coaxial Cable Assembly, SMA Plug to SMA Plug, RG316, 50 ohm, 19.7 ", 500 mm
HomeStore
Product details
Technical Specifications
Find similar products
Connector to Connector
SMA Plug to SMA Plug
Impedance
50ohm
Cable Length - Metric
500mm
Open menu
Product Range
BU-4150029 Series
Find similar products
Coaxial Cable Type
RG316
Cable Length - Imperial
19.7"
Open menu
Jacket Colour
SVHC
No SVHC (19-Jan-2021)
Other details
Brand MUELLER ELECTRIC
Part Number BU-4150029MM500
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Technical Specifications
Connector to Connector
SMA Plug to SMA Plug
Impedance
50ohm
Cable Length - Metric
500mm
Product Range
BU-4150029 Series
Coaxial Cable Type
RG316
Cable Length - Imperial
19.7"
Jacket Colour
SVHC
No SVHC (19-Jan-2021)
Other details
Brand MUELLER ELECTRIC
Part Number BU-4150029MM500
50ohm
500mm
19.7"
Part Number BU-4150029MM500
You may also like
-70%NEW
Thumbnail 1
WURTH ELEKTRONIK 687706050002 Ribbon Cable, 1.97 ", 50 mm, Opposite Sided Contacts, White
NEW
Thumbnail 1
WURTH ELEKTRONIK 687624200002 Ribbon Cable, 7.87 ", 200 mm, Same Sided Contacts, White
NEW
WURTH ELEKTRONIK 686630050001 Ribbon Cable, 1.97 ", 50 mm, Same Sided Contacts, White
WURTH ELEKTRONIK 687606050002 Ribbon Cable, 1.97 ", 50 mm, Same Sided Contacts, White
WURTH ELEKTRONIK 687620050002 Ribbon Cable, 1.97 ", 50 mm, Same Sided Contacts, White
-70%NEW
Wurth Elektronik 686715050001 FFC / FPC Cable 15 Core 1 mm Opposite Sided Contacts 2 " 50
-70%NEW
WURTH ELEKTRONIK 687708050002 Ribbon Cable, 1.97 ", 50 mm, Opposite Sided Contacts, White
WURTH ELEKTRONIK 686606050001 Ribbon Cable, 1.97 ", 50 mm, Same Sided Contacts, White
-70%NEW
Wurth Elektronik 686605050001 FFC / FPC Cable 5 Core 1 mm Same Sided Contacts 2 " 50 White
-70%NEW
WURTH ELEKTRONIK 6.87714E+11 Ribbon Cable, 3.9 ", 100 mm, White, 14 Core
WURTH ELEKTRONIK 6.8773E+11 Ribbon Cable, 3.9 ", 100 mm, White, 30 Core
-70%NEW