MUELLER ELECTRIC BU-4150030024 RF / Coaxial Cable Assembly, 90° SMA Plug to SMA Plug, RG316, 50 ohm, 24 ", 609.6 mm
HomeStore
Product details
Connector to Connector: 90° SMA Plug to SMA Plug
Coaxial Cable Type: RG316
Impedance: 50ohm
Cable Length - Imperial: 24"
Cable Length - Metric: 609.6mm
Jacket Colour: -
Product Range: -
Other details
Brand MUELLER ELECTRIC
Part Number BU-4150030024
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Coaxial Cable Type: RG316
Impedance: 50ohm
Cable Length - Imperial: 24"
Cable Length - Metric: 609.6mm
Jacket Colour: -
Product Range: -
Other details
Brand MUELLER ELECTRIC
Part Number BU-4150030024
Impedance: 50ohm
Cable Length - Imperial: 24"
Cable Length - Metric: 609.6mm
Part Number BU-4150030024
MUELLER ELECTRIC BU-4150030024 RF / Coaxial Cable Assembly, 90° SMA Plug to SMA Plug, RG316, 50 ohm, 24 ", 609.6 mm | Tanotis