Mueller Electric BU-P2249-C-24 RF / Coaxial Cable Assembly w/ Strain Relief BNC Plug to RG58C/U 50 ohm 24 "
HomeStore
This is a BU-P2249-C-24 RF / Coaxial Cable Assembly , w/ Strain Relief, BNC Plug to BNC Plug, RG58C/U, 50 ohm, 24 " product from MUELLER ELECTRIC with the model number BU-P2249-C-24
Product details
Connector to Connector BNC Plug to BNC Plug
Coaxial Cable Type RG58C/U
Impedance 50ohm
Cable Length - Imperial 24"
Cable Length - Metric 609.6mm
Jacket Colour Black
Product Range -
Other details
Brand MUELLER ELECTRIC
Part Number BU-P2249-C-24
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Coaxial Cable Type RG58C/U
Impedance 50ohm
Cable Length - Imperial 24"
Cable Length - Metric 609.6mm
Jacket Colour Black
Product Range -
Other details
Brand MUELLER ELECTRIC
Part Number BU-P2249-C-24
Description
Impedance 50ohm
Cable Length - Imperial 24"
Cable Length - Metric 609.6mm
Part Number BU-P2249-C-24
Mueller Electric BU-P2249-C-24 RF / Coaxial Cable Assembly w/ Strain Relief BNC Plug to RG58C/U 50 ohm 24 " | Tanotis