MULTICOMP MC001505 RF / Coaxial Cable Assembly, Rear Lock IP67, 50 Ohm, N Straight Jack, SMA Straight Plug, 1.37mm
HomeStore
This is a RF / Coaxial Cable Assembly, Rear Lock IP67, 50 Ohm, N Straight Jack, SMA Straight Plug, 1.37mm product from MULTICOMP with the model number MC001505
Product details
Connector Type A N Straight Jack
Connector Type B SMA Straight Plug
Coaxial Cable Type 1.37mm
Impedance 50ohm
Cable Length - Imperial 5.9"
Cable Length - Metric 150mm
Jacket Colour Black
Product Range -
Other details
Brand MULTICOMP
Part Number MC001505
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Coaxial Cable Type 1.37mm
Impedance 50ohm
Cable Length - Imperial 5.9"
Cable Length - Metric 150mm
Jacket Colour Black
Product Range -
Other details
Brand MULTICOMP
Part Number MC001505
Description
Coaxial Cable Type 1.37mm
Impedance 50ohm
Cable Length - Imperial 5.9"
Cable Length - Metric 150mm
Part Number MC001505
MULTICOMP MC001505 RF / Coaxial Cable Assembly, Rear Lock IP67, 50 Ohm, N Straight Jack, SMA Straight Plug, 1.37mm | Tanotis