Murata DE1E3RB102MA4BR01F Ceramic Suppression Capacitor Disc 1000 pF ± 20% X1 / Y1 760 V 500 Radial Leaded
HomeStore
This is a DE1E3RB102MA4BR01F Ceramic Suppression Capacitor , Disc, 1000 pF, ± 20%, X1 / Y1, 760 V, 500 V, Radial Leaded product from MURATA with the model number DE1E3RB102MA4BR01F
Other details
Brand MURATA
Part Number DE1E3RB102MA4BR01F
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand MURATA
Part Number DE1E3RB102MA4BR01F
Description
Part Number DE1E3RB102MA4BR01F
Murata DE1E3RB102MA4BR01F Ceramic Suppression Capacitor Disc 1000 pF ± 20% X1 / Y1 760 V 500 Radial Leaded | Tanotis