Starpower DG50X12T2 DG50X12T2 Igbt 100 A 1.75 V 1.049 kW 1.2 kV TO-247 Plus 3 Pins
HomeStore
Other details
Brand STARPOWER
Part Number DG50X12T2
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand STARPOWER
Part Number DG50X12T2
Part Number DG50X12T2
Starpower DG50X12T2 DG50X12T2 Igbt 100 A 1.75 V 1.049 kW 1.2 kV TO-247 Plus 3 Pins | Tanotis