STARTECH PLATE25F16 Computer Cable, D Subminiature Socket, 25 Way, IDC Plug, 26 Way, 16 ", 406.4 mm, Grey
HomeStore
Product details
Other details
Brand STARTECH
Part Number PLATE25F16
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product details
Other details
Brand STARTECH
Part Number PLATE25F16
Part Number PLATE25F16
STARTECH PLATE25F16 Computer Cable, D Subminiature Socket, 25 Way, IDC Plug, 26 Way, 16 ", 406.4 mm, Grey | Tanotis