TDK FA18C0G2A122JNU00 FA18C0G2A122JNU00 Multilayer Ceramic Capacitor 1200 pF 100 V ± 5% PC Pin C0G / NP0 2.5 mm
HomeStore
This is a FA18C0G2A122JNU00 Multilayer Ceramic Capacitor , 1200 pF, 100 V, ± 5%, PC Pin, C0G / NP0, 2.5 mm product from TDK with the model number FA18C0G2A122JNU00
Other details
Brand TDK
Part Number FA18C0G2A122JNU00
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-69%
Other details
Brand TDK
Part Number FA18C0G2A122JNU00
Description
Part Number FA18C0G2A122JNU00
TDK FA18C0G2A122JNU00 FA18C0G2A122JNU00 Multilayer Ceramic Capacitor 1200 pF 100 V ± 5% PC Pin C0G / NP0 2.5 mm | Tanotis