Bourns SRN4030HA-2R2Y Power Inductor (SMD) 2.2 µH 4.3 A Semishielded 4.9 SRN4030HA Series
HomeStore
This is a SRN4030HA-2R2Y Power Inductor (SMD) , 2.2 µH, 4.3 A, Semishielded, 4.9 A, SRN4030HA Series product from BOURNS with the model number SRN4030HA-2R2Y
Other details
Brand BOURNS
Part Number SRN4030HA-2R2Y
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-69%
Other details
Brand BOURNS
Part Number SRN4030HA-2R2Y
Description
Part Number SRN4030HA-2R2Y
Bourns SRN4030HA-2R2Y Power Inductor (SMD) 2.2 µH 4.3 A Semishielded 4.9 SRN4030HA Series | Tanotis