Bourns SRR0604-680KL SRR0604-680KL Power Inductor (SMD) 68 µH 500 mA Shielded 680 SRR0604 6.5mm x 4.8mm
HomeStore
Other details
Brand BOURNS
Part Number SRR0604-680KL
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Enhanced Product Overview EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
3D Product Image EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand BOURNS
Part Number SRR0604-680KL
Part Number SRR0604-680KL
Bourns SRR0604-680KL SRR0604-680KL Power Inductor (SMD) 68 µH 500 mA Shielded 680 SRR0604 6.5mm x 4.8mm | Tanotis