Bourns SRR1280-470M SRR1280-470M Power Inductor (SMD) 47 µH 2.9 A Shielded 2.8 SRR1280 12.5mm x 7.5mm
HomeStore
Other details
Brand BOURNS
Part Number SRR1280-470M
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Enhanced Product Overview EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand BOURNS
Part Number SRR1280-470M
Part Number SRR1280-470M
Bourns SRR1280-470M SRR1280-470M Power Inductor (SMD) 47 µH 2.9 A Shielded 2.8 SRR1280 12.5mm x 7.5mm | Tanotis