Bourns SRU8043-220Y Power Inductor (SMD) 22 µH 2.2 A Shielded 1.7 SRU8043
HomeStore
This is a SRU8043-220Y Power Inductor (SMD) , 22 µH, 2.2 A, Shielded, 1.7 A, SRU8043 product from BOURNS with the model number SRU8043-220Y
Other details
Brand BOURNS
Part Number SRU8043-220Y
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Enhanced Product Overview EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand BOURNS
Part Number SRU8043-220Y
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number SRU8043-220Y
Bourns SRU8043-220Y Power Inductor (SMD) 22 µH 2.2 A Shielded 1.7 SRU8043 | Tanotis