DELTA ELECTRONICS / POWER DRP024V060W1BN POWER SUPPLY, AC-DC, 24V, 2.5A
HomeStore
Product details
Power Supply Applications: ITE
No. of Outputs: 1 Output
Output Power Max: 60W
Output Voltage - Output 1: 24V
Output Current - Output 1: 2.5A
Output Voltage - Output 2: -
Output Current - Output 2: -
Output Voltage - Output 3: -
Output Current - Output 3: -
Output Voltage - Output 4: -
Output Current - Output 4: -
Input Voltage VAC: 85V AC to 264V AC
Power Supply Output Type: Adjustable, Fixed
Product Range: DRP Series
Other details
Brand DELTA ELECTRONICS / POWER
Part Number DRP024V060W1BN
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Product details
Power Supply Applications: ITE
No. of Outputs: 1 Output
Output Power Max: 60W
Output Voltage - Output 1: 24V
Output Voltage - Output 2: -
Output Current - Output 2: -
Output Voltage - Output 3: -
Output Current - Output 3: -
Output Voltage - Output 4: -
Output Current - Output 4: -
Product Range: DRP Series
Other details
Part Number DRP024V060W1BN
Output Power Max: 60W
Output Voltage - Output 1: 24V
Part Number DRP024V060W1BN
DELTA ELECTRONICS / POWER DRP024V060W1BN POWER SUPPLY, AC-DC, 24V, 2.5A | Tanotis