ECS INC International ECS-160-20-33-DU-TR Crystal 16 MHz SMD 3.2mm x 2.5mm 100 ppm 20 pF 50 ECX-32 Series New
HomeStore
This is a ECS-160-20-33-DU-TR Crystal , 16 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 100 ppm, 20 pF, 50 ppm, ECX-32 Series New product from ECS INC INTERNATIONAL with the model number ECS-160-20-33-DU-TR
Other details
Brand ECS INC INTERNATIONAL
Part Number ECS-160-20-33-DU-TR
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand ECS INC INTERNATIONAL
Description
ECS INC International ECS-160-20-33-DU-TR Crystal 16 MHz SMD 3.2mm x 2.5mm 100 ppm 20 pF 50 ECX-32 Series New | Tanotis