ECS INC International ECS-250-10-33B-CWN-TR Crystal 25 MHz SMD 3.2mm x 2.5mm 15 ppm 10 pF ECS-33B
HomeStore
Other details
Brand ECS INC INTERNATIONAL
Part Number ECS-250-10-33B-CWN-TR
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand ECS INC INTERNATIONAL
ECS INC International ECS-250-10-33B-CWN-TR Crystal 25 MHz SMD 3.2mm x 2.5mm 15 ppm 10 pF ECS-33B | Tanotis